TITLE

DESCRIPTION

درباره ما

شرکت خدمات مسافرتی چارهنگام گشت ایرانیان با هدف ارایه خدمات به هموطنان گرامی، مسافرین خارجی در ابتدا با مجوز بند الف فعالیت های خود را شروع کرده. این شرکت با تلاش و بهره گیری از لطف پروردگار و پرسنلی مجرب و متخصص در تمامی زمینه ها و استفاده از متد روز و علوم نوین جهان در صدد ارائه ناب ترین خدمات با بهترین کیفیت به تمام مخاطبان است.

شرکت خدمات مسافرتی چارهنگام گشت ایرانیان با همکاری آقایان خلبان سید جواد سقایت در سمت مدیریت عامل با شناخت کافی بر سیستم هواپیمایی کشور و هماهنگی های دقیق در این زمینه که نوید دهنده خدماتی پایداراست، آقای سید محمد مهدی سقایت با توجه به مدارک دانشگاهی در سمت مدیریت شبکه های مجازی و مدیریت داخلی با نگاهی به آن سوی مرز ها و با امید جذب مسافران خارجی و ارتقاع سطح صنعت گردشگری منطقه و کشور  فعالیت های خود در شبکه های مجازی را به زبان انگلیسی در پیش گرفته و در صدد جذب این طیف از مخاطبان است و آقای سید محمد هادی سقایت در سمت مدیریت بخش تبلیغات با نگرشی نو در زمینه فضا و تاثیرات تبلیغات محیطی، امید خود را بر پیشرفتی پایدار و روزافزون بسته است.

 این روزها در ابتدای مسیر، راهی طولانی در برابر دیدگانمان خودنمایی میکند که با اعتماد به لطف الهی و اعتماد به تمامی همکاران خود سعی داریم در این مسیر اعتماد و رضایت تمامی مشتریان را فراهم آوریم فلذا خدمات نوین و کیفیت مثال زدنی را سرلوحه تمامی فعالیت های خود قرار داده ایم.

فعالیت خود را با همکاری شرکت های خصوصی و همچنین شرکت های مسافرتی معتبر با بهره گیری از تجربه و اعتبار سالها تلاش بی وقفه همکارانمان در این زمینه به دست آورده ایم. این شرکت با در دست داشتن فضایی در حدود 160 متر مربع در سه طبقه تجاری واقع در بهترین نقطه ی شیراز یعنی بلوار ستارخان، ابتدای خیابان نمازی فعالیت خود را آغاز کرده است.

برنامه های آتی این شرکت در طیفی گسترده اعم از ارائه خدمات حمل و نقل ریلی در آینده ای نزدیک، ارائه برترین بسته های مسافرتی با عنایت به دریافت مجوزهای ملزوم و ارائه خدماتی جدید در زمینه مسافرت های داخلی و خارجی  همچنین خدمات بیمه ای به تمامی مسافران را در بر میگیرد که در تلاشیم با همکاری مراجع ذی صلاح هر چه سریع تر این خدمات نیز در لیست فعالیت های ما افزوده شوند.

با توجه به نگرش این شرکت در ادامه مسیر و برداشتن قدمهایی در مسیر رو به جلو آن از تمامی اشخاص مجرب در زمینه های مختلف صنعت گردشگری دعوت میکند تا ما را در مسیر پیشرفت همراهی نمایند. ضمنا از تمامی مخاطبان نیز دعوت می نماییم ما را با ارائه نقطه نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود دلگرم کرده و ما را در طی این مسیر یاری رسانند.

شرکت خدمات مسافرت هوایی چارهنگام گشت ایرانیان

  •    شیراز، بلوار ستارخان، ابتدای خیابان نمازی (12متری نمازی)

  •     تلفن: 07136291961

  •    ایمیل: info@charhengam.com

  •    تلگرام، واتس آپ، وایبر: 09039285267

    

گالری

تماس با ما