TITLE

DESCRIPTION

برخی از احمقانه ترین کارهایی که توریست ها انجام میدهند

در زیر با بعضی از احمقانه ترین کارهایی که توریست ها انجام داده اند آشنا خواهیم شد.کارهایی که یک حماقت تمام عیارند که حتی باعث شده جان افراد نیز گرفته شود.

مارشملوی کبابی روی یک آتشفشان فعال
سیمون ترنر مردی است که سال گذشته میلادی برای کباب کردن مارشملوی خود به دهانه آتشفشان مارکوم در امبریم وانوآتو که یک گودال پر از مواد مذاب 2000 درجه ای است میرود و حتی ویدیویی هم از کار خود تهیه میکند.

website1
سلفی گرفتن با نارنجک بدون ضامن
دو مرد در کوههای اورال روسیه با نارنجکی بدون ضامن برخورد میکنند و تصمیم میگیرند با آن سلفی بگیرند. البته به دلیل تکه پاره شدن سوژه‌های این سلفی، هیچ عکسی ثبت نشده است.
کیسه‌ استفراغ در هواپیما
با این‌که از این مسافر گرامی سپاسگزاریم که کیسه‌ حاوی استفراغش را به خدمه‌ی پرواز تحویل نداده، باید بگوییم که راه جایگزینی که انتخاب کرده کمی چندش‌آورتر بوده است. قصه زمانی چندش آورتر می‌شود که در پرواز هونولولو به ساکرامنتو مسافر دیگری این کیسه را پیدا می‌کند و هنگام تحویل به خدمه چند قطره‌ای هم روی لباسش می‌ریزد.
جلوگیری از تخم گذاری لاک پشتها برای عکس سلفی
عده ای از توریستها در پناهگاه حیات وحش اوسشنال در کاستاریکا تصمیم میگیرند که در زمان تخمگذاری دسته جمعی لاک پشتهای دریایی با آنها عکس سلفی بیندازد و با این کارشان مانع از تخم گذاری آنها میشوند و مجبورشان میکنند که به اقیانوس بازگردند.

website2
شاخ خوردن از گاو برای یک عکس
یکی دیگر از تصمیمات احمقانه‌ای که می‌توان در رابطه با پیدا کردن مکانی برای سلفی انداختن گرفت، انتخاب خیابان‌های پامپلونای اسپانیا است. اینجا است که باید به مانند سوژه‌ی این داستان انتظار شاخ خوردن از یکی از گاوهای در حال دویدن را داشته باشید.
بهم زدن رابطه در هواپیما
کلی کیگز زنی بود که شاهد برهم خوردن رابطه و مشاجره زوجی در هواپیما بود و با توییت کردن این اتفاق در اینترنت شهرتی برای خود دست و پا کرد.
برخورد با قایق
مردی در هنگام رانندگی و هنگامی که حواسش به انداختن سلفی بود با یک قایق که از روبرو حمل می‌شد برخورد می‌کند، پس حواستان باشد که اگر قصد دارید هنگام رانندگی سلفی بگیرید، پشت ماشین‌های حمل قایق حداقل حرکت نکنید.
دندانپزشک شیرکش
یک دندان پزشک اهل مینسوتا در سفر به زیمباوه و در یک بازی شکاری شیری را میکشد . این امر خشم جهانیان را برمی انگیزد و این دندان پزشک را رسوا میکند.
مار بوآ در اتوبوس
یک مرد برای قاچاق مار خانگی اش او را به به دور گردنش می‌پیچد و سوار بر اتوبوس فیلادلفیا می‌شود. نکته‌ی جالب اینجا است که پس از مدتی مار بدون آنکه مرد متوجه شود از دور گردنش باز می‌شود و در اتوبوس حرکت می‌کند. البته خوشبختانه پس از رها شدن مار، اتوبوس بلافاصله تخلیه می‌شود.
قرار دادن همسر در چمدان
یک مرد ۶۰ ساله برای این‌که بلیت اضافه ندهد، زن ۳۰ ساله‌اش را در یک چمدان کوچک جای می‌دهد تا هم به او ثابت کند که به اندازه‌ی کافی خوش اندام است و هم در مخارج سفرش صرفه‌جویی کند. او در حالی که قصد سوار شدن به قطار را داشته است با دستور ایست مقامات مواجه می‌شود.
خرابکاری روی آثار باستانی و عکاسی از آن
دو زن آمریکایی پس از حک کردن ابتدای نام‌هایشان بر روی دیوارهای کولوسئوم سلفی خود را بر روی اینستاگرام منتشر می‌کنند و بلافاصله به خاطر این عمل زشتشان دستگیر می‌شوند.
چوب لای چرخ ترن هوایی
گذاشتن مونوپاد در بین چرخهای ترن هوایی توسط یک فرد که باعث میشود ترن هوایی به مدت دوساعت از کار بیفتد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شرکت خدمات مسافرت هوایی چارهنگام گشت ایرانیان

  •    شیراز، بلوار ستارخان، ابتدای خیابان نمازی (12متری نمازی)

  •     تلفن: 07136291961

  •    ایمیل: info@charhengam.com

  •    تلگرام، واتس آپ، وایبر: 09039285267

    

گالری

تماس با ما